Sveiki sportinio dažasvydžio gerbėjai kaip jau tikriausiai žinote 2015-04-25 d. Kaune turbut vienintelėje Lietuvos uždaroje dažasvydžio aikštelėje vyko II Lietuvos 3×3  etapas.

Dėje II div. (naujokų) nesusirinko tačiau I div. komandų buvo 6  ko pasekoje  buvo nuspresta žaisti rato sistema o ar finalai bus ar ne nusprendė į ora išmesta moneta. (rato sistemeta, tai kada žaidžiama kiekviena komanda sužaidžia su visomis komandomis ir skaičiuojami pergalės taškai)FB_IMG_1431589288262

Aikštelės schema buvo ganėtinai įdomi  ir pakankamai atvira, tačiau buvo vietų kur galima buvo  pajudėti ir nepastebimam.

Taigi oras pasitaikė labai geras nors ir uždaroje patalpoje jo nepastebėjome, tačiau  išėjus į lauką saulutė maloniai šildė.  Kovos prasidėjo kaip ir planuota 10.30  kapitonu susirinkimas ir 11.00  kovų pražia.

Komandos Red-Hot paskutine min labai stipriais pasikeitus komandos sąstatui mes dalyvavome nestipriausia jėga,
kadangi šis turnyras buvo skirtas mūsų naujokams kurie paskutine minutę dėl asmeninių reikalų atsisakė dalivauti todėl suburėme komandą ir mintyse buvo ištarta frazė “For Fun”.
Ėjome kovoti ir likome atrankinėse kovose IV vietoje patekome į finalinį ketvertuką ir bandėme pabandyti prasibrauti aukščiau, tačiau keletas klaidelių ir mes likome 4 ketvirtoje vietoje iš esmės “For Fun” pasirodymas buvo neblogas,
tačiau kiekvienos varžybos užkabina ir įtraukia taip giliai kiekvieną žaidėją kad nebuvo apseita be pykčių keleta kovų buvo labai intensyvių  ir negti ginčų su teisėjais ir žaidėjais.

Bet kaip visada viskas būna sudėliojama į vietas ir  išsiaiškinama iki galo su rankos paspaudimais ir šypsenomis.


Džiaugiamės  kad vis dėlto yra svarbiausia šio nuostabaus sporto populerinimas ir pritraukimas.

Tačiau kiekvienas pamatėme savo silpnesnes vietas kurias reikia taisyti  ir  manau sekančiame jau III etape pasirodysim geriau.


Norime padėkoti Klubams Omega extreme ir Grizliai Plius už puikiai suorganizuota turnyra.


Teko išgirsti minčių kad sekantis etapas bus atviroje aikštėje ir Grizlių bazėje kur galėsim mėgautis tikiuosi geru oru, gera nuotaika ir BBQ po tornyro.


Dažasvydyninkų  šeima visada yra draugiška  tik įėje į aikšte mes norime laimėti, o po kovos kalbėti bendrauti ir padėti 😀remeju wallpaper 2000 px

Dėkojame visiem padėjusiems žaidimo metu ir mūsų rėmėjams kurie tiki mūsų pergalėmis.


iki pasimatymo sekančiame etape.

Naujas projketas “Dažasvydžio mokykla” informacija nuorodoje

www.dazasvydis-kaune.lt