Zinau kad daugelis jūsų net neskaito pramoginio dažasvydžio skilties, todėl nusprendžiau parasyti čia.

Legione, 02-28 diena vyks didelis pramoginis žaidimas. Prašau bent perskaityt ši tekstą, trumpam susimąstyti ir galbūt prisijungti.big game

Kolegos, buve, esami ir siaip prijaučiantys sportininkai ir ne tik. Komanda Red-Hot planuoja dalyvauti šiame renginyje ir kviečiame visus prisijungti prie šio zaidimo. Po ilgu diskusijų priėjome išvados kad dažasvydžio pradžia yra pramoginiai žaidimai. Būtent per juos, ankstesniais metais, buvo pritraukia didžiausiais sportininku kiekis. Viena iš priežasčių mūsų sporto nuopolio yra mūsų nepagarba šiai dažasvydžio atsakai. Todėl nutarėm prisiminti senus gerus laikus ir sudalyvauti kadaise didžiausia auditorija surenkanciame renginyje ir kartu pakviesti visus kartu su mumis puikiai praleisti laiką.

Žinau kad kazkas sakys kad su Tippmanu nelygis ir sakys kad pramoginis brangus ir Pan. Kviečiu visus bent karta neieškoti pasiteisinimu nevažiuoti, neskaičiuoti, nes dauguma mūsų pradėjo būtent taip.

Žiema neturim kur žaisti, nesusitinkam ir nėra to seno gero tuso. Kas,jeigu ne mes patys, sukursim ta sena atmosfera, pabendrausime, prisiminsim senus laikus prie arbatos, ir ne tik, puodelio.

Tikimės pamatyt senus veidus iš visos Lietuvos, praleisti puiku savaitgalį bei pasidalinti prisiminimais.

Jūsų RH kolektyvas.