PLP IV etapas III vieta.

Na ką, šį karta keliavome į miestą Kielce, kuris nuo Kauno nutolęs apie 620 km. Išsinuomavome  transporto priemonę  ir 
kelionę pradėjome jau šeštadienio ryte, tačiau nespėję pasiekti Alytaus, turėjome stoti ir keisti galinę padangą, nes pasigavome vinuką. Į aikštelę atvykome
apie 17 val.  vakaro ir dar spėjome  pažiūrėti kaip žaidžia  kitas divizionas.
Pasibaigus žaidimams lindome per tinklą  ir pradėjome studijuoti aikštelę. Peržiūrėjome schemą, tarpus,  kampus ir  mintyse jau susidėliojome planą. 

Apie 19 val. pajudėjome link viešbučio, kuriame turėjome apsigyventi. Įsikurę ir pavakarieniavę dar kartelį aptarėme žaidimo planą –  kas ką kur ir kaip daro, patikrinome visus markerius ir keliavome miegučio – kas apsikabinęs  markerį miegojo,  kas sekė pasakas, o kas dar pažiūrėjo televizorių. Žaidimo dieną atsikėlę ir papusryčiavę  vykome į aikštelę.  Oras buvo tiesiog pasakiškas, asmeniškai aš geresnio nesu turėjęs: saulė nespigino, karšta nebuvo, vėjo nebuvo,  futbolo stadionas buvo puikus  lygus, žolytė po lietaus – aikštelė tiesiog
liuks. Na ir prasidejo mūsų žaidimas – ir kaip visada tradiciškai mes pradedam pirmi, o tai mums labai nepatinka.
Pradėjome žaisti
Pirma kova papuolė  su komanda „Sabotage“. Prieš ją atsilaikyti nepavyko – pralošėme 0:3

– kaip ir minėjau, pirmos kovos mums būna sunkiausios.
Antra kova buvo su komanda „iPlanet“.  Su šia komanda žaisti jau buvome  pasiruošę – laimėjome 3:0.
Trečia kova buvo  su komanda „Bageria“. Prieš šią komandą manau tikrai galėjome laimėti, bet pasirodo, kaip po žaidimo pasišnekėję tarpusavyje supratome,  būtent tuo metu kiekvienas mūsų  komandos narys padarydavo po kelias klaidas vienu metu ir tai lėmė musu  pralaimėjimą 0:3.
Ketvirta kova  buvo su komanda „Assasins II“ –  išėję į aikštę supratome, kad turime laimėti jei norime bent jau bendroje PLP serijos iskaitoje  užlipti ant pakilos.  Tai padaryti pavyko ir  laimėjome 3:0.
Atsiėmę gražią  III vietos taurę, nukeliavome prie ežeriuko, išsimaudėme ir pajudėjome atgal  į Lietuvą šypsodamiesi puse lūpų, nes galėjome geriau, bet džiaugėmės, kad gavosi ne blogiau.
Norime padėkoti mūsų gražioms ir žavioms panelėms Vilmai ir  Sandrai už palaikymą, pagalbą  ir pasakinėjimą  žaidimo metu – be jūsų mums tikrai būtų buvę labai sunku.
Ačiū klubams „Xfortas“ ir „LT Imperator“ bei parduotuvei  „PBShop.lt“, taip pat didelis dėkui mūsų treneriui Linui, kuris mus treniruoja ir peržiūrėjęs video  koreguoja treniruotes. Iki pasimatymo paskutiniajame PLP etape – mieste Toruń.

Mūsų kovas rasite Media skyrelyje arba spustelėje čia Lenkijos dažasvydžio lyga PLP IV etapas – video