Sveiki, komandos “Red-Hot” gerbėjai!

Žiemą, intensyviai treniravomės ir dabar atėjo metas skinti treniruočių vaisius.

Atėjo pavasaris, geri orai, o kartu  atėjo ir ilgai lauktas PLP (mūsų draugų, lenkų dažasvydžio lyga) etapas, kuris vyko balandžio 18 dieną, netoli Varšuvos, Runow miestelyje.

Tad, apie viską iš eilės.RH PLP I event

Nuo Kauno iki Runow – ilgas kelias, tačiau jis, draugų – komandos narių kompanijoje, niekada neprailgsta, esame lyg maža šeima, tad susitikus visada yra ką aptarti.

Nelaužydami tradicijų, sustojame komandos pamėgtame “Maxim Bar”, kuriame esame pamėgę “gulešova ir galonka”.

Pietaudami, peržvelgiame ir nieko gero nežadančias orų prognozes… Stiprus vėjas, lietus, kruša ir visos kitos, dažasvydžiui trukdančios stichijos, nežadėjo nieko gero.

Aikštelėje pasirodėme jau sutemus, tačiau visvien sutikome keletą gerai pažįstamų veidų, su kuriais aptarėme ateinantį turnyrą, o labiausia akcentavome orą :)) Taip pat buvo pranešta, kad kilus labai stipriam vėjui, paruošta aikštelė buvo išvartyta ir dabar žmonės dirba naktį, kad turnyro dieną, viskas būtų nepriekaištinga. Palinkėję labos nakties, keliavome į viešbutį, kuriame mūsų laukė nemalonus siurprizas.

Vykome į viešbutį, kuriame mūsų laukė keturi dviviečiai kambariai. Atvykus, nustebino, jog vietoje dviejų, atskirų lovų, gavome dvigules lovas. Pakovojus su viešbučio administracija, kuri visiškai nepripažįsta grynųjų pinigų (priimamos tik kortelės ir booking.com pavedimai), gavome papildomus fotelius, kurie transformuojasi į lovas… Ne pats idealiausias variantas, bet dažasvydininkai nėra patys lepiausi žmonės :)

Naktis, kartu peržiūrime keletą video ir juos analizuojame, o tada ilsimės, nes rytoj – svarbi diena.

Išaušus šeštadienio rytui, žinojome, jos mūsų žaidimas prasideda 13:30. Šiais metais PLP apjungė pirmąjį ir antrąjį divizionus ir formatas tapo labai artimas PSP champions ir challengers, kur po kiekvieno etapo, dvi komandos pakyla aukščiau arba krenta žemiau.Screenshot_2015-05-12-10-57-26

Aikštelę pasiekėme be jokių siurprizų, peržvelgėme grafiką. Turnyras vėlavo 30min, kas dažasvydyje yra gana dažnas atvejis, tačiau šiuo atveju, norėjosi pradėti kuo greičiau, nes oro permainos einant laikui darėsi vis kardinalesnės.

Turnyre, oras mainėsi kaip pašėlęs, gavome vėjo, krušos, kartais tiesiog lyg niekur nieko, šviesdavo saulė. Žodžiu – tikra košė. Visgi, startavome netgi valanda vėliau, nes buvo labai daug overtime’ų.

I kova – Red-Hot versus Goodfellas

Ši kova buvo labai permaininga, jeigu pirmąją kovą, sunkiai, tačiau laimėjome, tai antrosios kovos eigoje, mus pavedė technika, kas salygojo rezultato išlyginimą. Trečiosios kovos metu prasidėjo dar įdomesni dalykai – neveikė scoreboard’as (rungtynių laikrodis), o likus dviems varžovams ir mums pradėjus šturmuoti, buvome sustabdyti komandos “game over”… Jokių ženklų apie likusį laiką… Bandėme dar kalbėtis su teisėjais, kurie privalėjo rodyti besibaigiantį laiką, tačiau patys suprantame, kad nieko nebepadarysime.

II kova – Red-Hot versus New Company

Pirmajį tašką vėlgi praradome inirtingoje kovoje, tačiau ir vėl kilo technikos problemų. Greitai keičiame ginklus ir viskas išsisprendžia – 3:1 mūsų naudai. Paskutinis, ketvirtasis taškas buvo visai čia pat, tačiau nepavyko nubėgti iš aikštės vidurio iki banerio. Šiek tiek apmaudu, tačiau tęsiame kovas jau su geresne nuotaika.

Beje, pertraukos metu, su komanda priėmėme sprendimą, jog Geo 3.1 guminiai boltai, nėra pats geriausias pasirinkimas mišrioms/atšiauresnėms oro sąlygoms. Boltų pakeitimas į įprastus – metalinius, greitai davė matomus rezultatus ir technikos problemų nebelieka.

III kova – Red-Hot versus Biedroneczki

Šią kovą pralaimėjome 3:1. Pradžioje – tiesiog neradome kelių, kaip įkasti varžovui, o užsikabinus, tiesiog nebeliko laiko.Screenshot_2015-05-12-10-56-00

Žaidžiant kyla “dejavu”, nes teisėjai ir vėl nerodo likusios minutės iki round’o pabaigos. Komandos narys Audrius, tai pamatęs, informuoja teisėjus.

IV kova – Red-Hot versus Goorashka Army

Kova vyko iškart po trečios kovos, o komanda neturėjo kamuoliukų, tad teko greitai jais rūpintis ir viską daryti paskubomis.

Priešininkai pasirinko “platų žaidimą” ir jis pasiteisino, jie greitai surenka rezultatą 0:3. Nepasiduodame ir einame žaisti toliau, bei sunkiai, tačiau laimime, rezultatas – 1:3. Einame žaisti toliau, liko tik 13 sekundžių, tačiau, žaidžiame labai dinamiškai, tik išbėgę, iškart šaudome ir tai pavyksta daryti taikliai. Deja, nespėjame paspausti banerio, nes tai fiziškai nelabai įmanoma ir dar gauname two4one. Tai buvo turbūt greičiausias sėkmingas komandos žaidimas.

Visi einame persirengti.

Pabaigai, norėtume padėkoti PLP, kurios organizacija buvo tikrai puiki: nuostabi aikštelė, dirbtinė žolė, ačiū Jiems.Screenshot_2015-05-12-10-57-45

Komanda taip pat pasirodė gerai, nes buvo daug bendravimo ir vienas kito supratimo, matosi, jog turime potencialo ir tikrai galime užimti geresnes pozicijas, tačiau reikia žaidybinės praktikos kartu.

Lenkijoje dalyvavo tik 5 žaidėjai, tad šiek tiek trūko pagalbos pit zonoje, oro sąlygos taip pat buvo ne pačios tinkamiausios dažasvydžiui.

Keletas pastebėjimų:

Labai permainingos oro sąlygos

Teisėjų nekompetetingumas baigiantis laikui (neparodytas ženklas)

Geo markerių guminio bolto problemos tokiomis oro sąlygomis

Tikimės, jog sekantis etapas bus dar taiklesnis ir sėkmingesnis.

Ačiū Jums ir ačiū komandos nariams!

 

remeju wallpaper 2000 px