Sveiki, sportinio dažasvydžio  ir mūsų komandos Red-Hot (RH)  gerbėjai!

Norime priminti, o daugelis žinote, kad šiais metais komanda RH didelių tikslų neturi.veliava

Komandos nariai keičiasi, vieni – ateina, kiti –  išeina. Taip pat Lietuvos situacija pasikeitusi ir komandų Lietuvoje liko nedaug.  Siekdami išsaugoti mūsų komandos vardą dažasvydžio padangėje, mes anksčiau minėjome,  kad šiais metais dalyvausime lengvai ir neįtemtai, be didelių tikslų.

Kiekvienais metais mes pasiskirstome prioritetinius renginius ir stengiamės juose sudalyvauti.  Šių metų renginiai yra Latvijos lyga (Latvia open) ir Lietuvos dažasvydžio lyga LDL. Tačiau dėl mažo komandų skaičiaus LDL neįvyko. Taip pat daugeliui žaidėjų netiko siūlomos LDL datos. Tikimės, kad kitais metais datos visiems tiks ir mes galėsime išvysti LDL lygą vėl Lietuvoje, bet apie tai gal kitoje žinutėje.
Latvijos lyga II etapas (Latvian open II event). Šiais  metais Latvijos lygoje buvo  tik du etapai. I etape 637_lpbf_10-09-16mūsų komanda Red-Hot iškovojo III vieta.  Na, o šiame etape viskas ėjosi geriau.  Džiaugiamės,  kad turnyras buvo tarptautinis, jame dalyvavo Lietuvos, Latvijos ir Estijos komandos  tai beveik kaip kažkada gyvavusi „Baltic sea cup „ lyga.

Primename , jog šiais metais vyrauja naujas  taip vadinamas M500 formatas truputi apie jį.

M500 formatas –  tai kada į aikštelę galima įsinešti tik 500 kamuoliukų  vienam žaidėjui.  Kitaip sakant dėtuvė „louderis“ ir dvi tūbos. Priklausomai nuo lygos ir žaidėjų stiprumo  žaidžiame ne iki 3 , 4 ar 5 taškų, bet iki 3, 4 ar 5 taškų skirtumo vadinas jei anksčiau rezultatas buvo 3:1 žaidimas baigtas  dabar reikia kad būtų 3 taškai skirtumas reiškia turi būti 3:0, 4:1. 5:2 arba pasibaigus žaidimo laikui žiūrimas koks yra rezultatas. Latvijos lygoje buvo naudojama iki 3 taškų skirtumo sistema. Taip netgi komanda turi daugiau žaidimų ir netgi pralošinėjanti komanda turi galimybę išsiveržti į priekį ir laimėti.

Na, o dabar apie pačias varžybas. Varžybos vyko Latvijoje, Salaspilio miestelyje, PifPaf aikštelėje. Šį kartą oras tikrai lepino žaidėjus, švietė saulė,  nebuvo jokio vėjo ir viskas buvo tiesiog puiku! Gal net per karšta.screenshot_2016-09-11-11-50-59
Mūsų komandos sąstatas šį karta netoks tarptautinis:

Audrius (Kaunas, Lietuva)
Vaida (Kaunas, Lietuva)
Edvinas (Kaunas, Lietuva)
Donatas (Klaipėda, Lietuva)
Дима (Latvia)
Paulius (Kaunas, Lietuva)
Ignas (Kaunas, Lietuva)

Šį karta iš Lietuvos vykome visi kartu su autobusiuku Opel  vivaro, mes jį dažai nuomojamės iš mūsų draugų (ačiū jiems). Kadangi turnyro pradžia planuota buvo 10.00 šį karta iš Kauno pajudėjome 5.30 val. ryto.  Atvykome į vieta susitikom su dar vienu mūsų žaidėju iš Latvijos pasisveikinome ir pradėjom ruoštis varžyboms, lengvai aptarinėdami  ką ir kaip planuojame daryti .

reitingas

Štai mūsų kovų rezultatai:

 1. RH vs STO 3:0
 2. RH vs Nasty Dog 2:1
 3. RH vs TPT Barbele 3:1
 4. RH vs Mad Hamsters 3:0
 5. RH vs Diaspota 0:3
 6. RH vs Instinct Gemoss 2:1

Kaip anksčiau buvau minėjąs šiam formatui reikia  6-7 žaidėjų, kadangi vykdant žaidimus rato principu 507_lpbf_10-09-16(visi sužaidžia su visais) pagal tvarkaraštį tenka tik baigus žaidimus su viena komanda eiti į aikštelę iškarto žaisti prieš kitą komandą, o kai lauke dar +25 šilumos su gražia saulyte tai nuovargis atsiranda greičiau negu apie tai pagalvoji. Todėl mano nuomone,  mažiausiai turi būti 6 žaidėjai. Didelis Ačiū mūsų komandos nariui Ignui, kuris šį etapą nežaidė tačiau  keliavo su mumis ir atliko Pit zonos darbuotojo vaidmenį „Pod Technician“ be jo tikrai žaidimai būtų sunkesni ir labiau varginantys.

Rezultatas buvo 3:0 mūsų naudai. Tai nereiškia, kad žaidimai buvo lengvi ar labai greiti, visi žaidimai buvo įtempti ir tikrai nebuvo pasivaikščiojimo aikštelėje. Visada reikėjo kovoti dėl kiekvieno taško, nes kiekvienas taškas labai svarbus galutiniame rezultate, skaičiuojant viso etapo taškus.

Etapo rezultatus galite matyti nuotraukoje.

Mūsų komanda turėjo išviso  apie 21-22 kovas (išbėgimus, žaidimus) kelios kovos buvo be taško todėl jas vis tiek reikia priskaiči20160910_151342uoti kaip žaidimą nors jis trukdavo nuo 50 iki 20 s.

Komanda Red-Hot šiose varžybose iškovojo II vietą kuo mes  labai džiaugiamės  aukštų tikslų neiškėlimas padėjo žaisti  lengviau be labai didelio atsakomybes jausmo  ir nesijaudinant dėl reitingų ir pan. Stengiamės nedaryti kvailų judesių,  pasiaukojančių bėgimų ar turėti norą visus nušauti ir bėgti į priekį. Bandėme po starto susikomunikuoti , surasti kur yra priešininkai ir bandyti juos iškrapštyti iš jų figūrų ar sudaryti sąlygas jiem judėti ne ten kur jie nori. Noras laimėti kaip komanda ir dirbti kaip komanda manau mums pagelbėjo iškovoti II vietą šiame etape.

Komandos vardu norime padėkoti:

 • Organizatoriams, puikiai surengtas turnyras.
 • Teisėjams, jūsų darbas yra nelengvas ir tikrai jums ačiū.
 • Komandoms, kurios mus nugalėjo ir prieš kurias mes laimėjome.20160910_151140
 • RH komandos žaidėjams už puikiai praleista laiką, ir komandos dvasios palaikymą.
 • Visai dažasvydžio bendruomenei, kuri stengiasi palaikyti šį sportą.
 • Дима (kuris žaidė su mumis ) ir tikrai prisidėjo prie pergalės.
 • Ignui, kuris mus gelbėjo Pit zonoje.

Dėmesio! jei jūs turite įrangą, bet neturite komandos, o noras dalyvauti varžybose yra, visada kviečiame prisijungti prie mūsų kolektyvo ir bendromis jėgomis  išlaikyti dažasvydį  Lietuvoje ir dalyvauti varžybose.
Naujokai, kurie domisi sportiniu dažasvydžiu visada kviečiame prisijungti prie mūsų.

 

www.red-hot.lt

www.dazasvydis-kaune.ltskrajute