Komandos istorija

„Red-Hot“ komandos istorija prasidėjo dar 2003 m., kai pirmajame Lietuvos dažasvydžio lygos (LDL) etape iškovojo garbingą trečiąją vietą. Tačiau šis rezultatas entuziastingų žaidėjų netenkino, todėl buvo sukurtas treniruočių planas, kuris turėjo padėti apdovanojimų pakyloje kopti aukštyn. Taip pat neapsiėjome be priešininkų komandos žaidimo stebėjimo ir strategijos analizavimo, išmokome ne tik pastebėti jų silpnąsias vietas, bet pasimokyti iš priešo klaidų. Visos šios pastangos buvo vainikuotos jau kitais metais, kada pergalingai buvo iškovota pirmoji vieta. Nuo to laiko pergalės skonis mums yra nepamirštamas ir gerai žinomas. Alinančios treniruotės, bendravimas su komanda ne tik treniruočių ar varžybų metu, bet ir laisvalaikiu, palaikė komandos dvasią. Galbūt to pasekoje komanda Red-Hot ir tapo 2005 m. LDL čempionais.

2006 m. komanda sėkmingai debiutavo Centurio Europos čempionato viename iš etapu, kur iškovojo ketvirtą vietą.

2006 m. pabaigoje komandą užklupo netikėta krizė ir žaidėjai išsiskirstė į šalis, tačiau Linas Navardauskas (tuo metu buvęs treneris-žaidėjas) nepasidavė ir pakvietė naujų entuziastingų ir užsidegusių žmonių prisijungti prie komandos. Tuo metu prisijungė entuziazmo nestokojantys Mangirdas Sakalauskas, Mantas Pečiulaitis bei dabartinis komandos kapitonas Audrius Paukštys. Prasidėjo alinančios treniruotes, keliančios naujai prisijungusių narių žaidimo lygį, kad komanda naujai susižaistų ir vėl galėtų konkuruoti su stipriausiomis Lietuvos komandomis.

2007 m. komanda dalyvavo LDL ir keliose kituose turnyruose, kur jauni ir dar „žali“ žaidėjai pagaliau turėjo galimybę pademonstruoti potencialą ir norą laimėti. Tais metai komanda neiškopė ant prizininkų laiptelių, tačiau būdami „alkani“ pergalių, treniruočių nenutraukė, o tik dar atkakliau siekė tobulėti.

Tais pačiai metai Lietuvoje keitėsi Dažasvydžio žaidimo formatas ir taisyklės – žaidimas tapo agresyvesnis, greitesnis ir daugiau ištvermės reikalaujantis sportas. To pasakoje teko dar daugiau treniruotis norint prisitaikyti prie naujojo formato ir žaidimo tempo. Taigi, komandos senbuviai teisėjavo LDL varžybose, o nauji nariai treniravosi ir gilino įgūdžius naujais kovai.

2009 m. į komanda atėjo dar daugiau naujų narių – Aistis Kašėta, Vytautas Andriuškevičius, Edmundas Andriuškevičius, Karolis Tautkevičius ir Gintaras Paukštys. Komanda vėl pradėjo varžybų maratoną, tačiau šis sezonas sėkmingas nebuvo ir dalis žaidėjų pasitraukė iš sportinio dažasvydžio.

2010 m. startavo naujas projektas pavadinimu „Kaunas United“. Tai reiškė, kad į vieną susijungė keletas iširusių komandų. Red-Hot ir GNR projektas buvo labai sėkmingas – iškovojome aukso medalius LDL‘e . Sezono pabaigoje prie mūsų prisijungė keletas žaidėjų iš Alytus komandos „Aukuras“ – Egidijus Grigaravičius ir Saulius Gočelda, taip pat norą prisijungti pareiškė žaidėjai iš komandos „Legionas“ – Kipras Apalainis, Kasparas Aleknavičius, Raimondas Raškevičius bei komandos GNR nariai Dainius Jonikas, Skirmantas Ročka pareiškė norą likti ir toliau dalyvauti kartu.

2011 m. sustiprėjus po įtemptų treniruočių, komanda bando savo jėgas Lenkijos dažasvydžio lygoje (PLP), kurioje mums sekasi tikrai neblogai – kol kas esame II vietoje, bet sezonas dar nebaigtas, kovos tęsiasi ir tikimės, kad ryžto mums nepritrūks.
2011 m. bendroje PLP reitingų lentelėje likome III vietoje o tai yra neblogas pasiekimas.

2012 m. Komanda Red-Hot intenstviai treniravosi ir dalyvavo keliose LDL etapuose (nestipriausiu sastatu), pagrindinė ir prioritetinė lyga buvo tai PLP Master lyga (Lenkijos lyga) kur rungėmės tarp 19 komandų tačiau nauji nariai nespėjo adaptuotis todėl liko 13 vietoje bendroje įskaitoje.

2013 m. kaip visada tradicija tapo, kad kažkas pasitraukia iš žaidimų kažkas prisijungia todėl šįmet vėl LDL lyga keli etapai, ir vėl PLP III div. šį sezona buvo 16 komandų kurios turi būti susimokėjusios startinius mokesčius visam sezonui todėl yra priversta dalyvauti  visuose etapuose, kaip visada turėjom kelis naujus narius  kurie gan greitai adaptavosi ir suprato kas kaip ir kur.
Taigi PLP III div. bendra įskaita ir mes esame III vietoje, taigi tikrai neblogas pasiekimas, kitiems metams noras yra sudalyvauti II div. kaip seksis ten skaitykite ir sekite mūsų naujienas.

Šiandien komandą sudaro 7 žaidėjai, kurie konkuruoja tarpusavyje norėdami iškovoti savo vietą startiniame penkete ir pasiruošia dalyvauti pilnai visuose PLP etapuose. Tokia sistema verčia daug treniruotis ir dirbti, nuolat tobulėti, ko pasakoje tikimės būti stipriausi ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų.
Likusieni komandos nariai nėra stipriausios formos ir planai dalyvauti ir atstovauti RH komanda Lietuvos turnyruose tai yra 3×3, LDL, ir Patriotas.
Taip pat džiugu yra girdėti, kad nauji nariai vis ateina ir domisi apie sportinį dažasvydi. tikimės kad jie greitai tobulės ir stos į RH gretas kaip lygus su lygiai.